Apie Henkel Balti Operations

Pirmaujantis OCF gamintojas

Suomijoje įsikūrusi bendrovė per pastaruosius 30 metų stipriai išplėtė savo verslą. Šiandien Makroflex yra vienas iš geriausiai pasaulyje šioje srityje žinomų prekių ženklų.

Bendrovės prijungimas prie Henkel grupės 2003 metais sukūrė sinergiją su daugiau nei 100 metų Henkel bendrovės patirtimi ir žiniomis. Dabar bendrovė Henkel yra pirmaujantis vieno elemento poliuretano putų tiekėjas pasaulyje.

Makroflex prekės ženklo produktų asortimente taip pat yra platus sandariklių ir klijų asortimentas. Pagrindinė gamyba vykdoma Estijoje, o kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14000 ir OHSAS 18000 standartų reikalavimus.

Mūsų tikslas – vystyti, gaminti ir siūlyti savo klientams didžiausius jų pageidavimus kokybės, darbinių charakteristikų, naudojimo paprastumo, inovacijų ir aplinkos apsaugos srityse atitinkančius produktus ir sprendimus.

Henkel Balti Operations produktai profesionalams ir mėgėjams kuriami laikantis šio principo. Mes nustatome ir išanalizuojame kiekvieną aplinkybę, lemiančią galutinio produkto naudojimo savybes. Kodėl? Mes rūpinamės savo klientais, o tai reiškia, kad nepraleidžiame nė vienos aplinkybės nuo saugumo, greito naudojimo ir ilgaamžiškumo iki  sandariklio spalvos bei produktų tiekimo.

Užklausas dėl gamybos, žaliavinių medžiagų ar produktų tiekimo siųskite adresu henkel.makroflex@ee.henkel.com