NAUJIENOS

 1. Naujoji technologija MAKROFLEX WHITETEQ

  Pristatome jums WHITETEQ – naujovišką ir pažangiausią MAKROFLEX putų technologiją.

   

  Putos MAKROFLEX WHITETEQ visiškai skiriasi nuo tų, kurios buvo naudojamos iki šiol. Pakeitus gamybos technologiją, buvo pašalinti esamų poliuretano putų trūkumai, ir pasiektos iki šiol nematytos savybės.

   

  MAKROFLEX WHITETEQ išsiskiria pagerintomis savybėmis dėl unikalios QUATTRO putų struktūros, kurioje 4 kartus daugiau akučių ir kuri neleidžia formuotis didelėms ertmėms. Todėl putos pasižymi:

   

  • geresnėmis šilumos izoliacijos savybėmis
  • didesniu garso slopinimo lygiu
  • didesniu elastingumu ir patvarumu

   

  Patobulintos MAKROFLEX WHITETEQ tiekiamos naujajame flakone su temperatūros indikatoriumi, kuris rodo, ar putos pasiekė optimalią temperatūrą, ir galima pradėti darbą, ar temperatūra yra per žema – tokiu atveju pasirodo mėlyna snaigė.

   

  Su MAKROFLEX WHITETEQ – paprasta ir efektyvu.

 2. Bendrieji ir vienodi vienkomponenčių putų (OCF) gaminių standartai

  Klientai dažnai tikrina ir palygina skirtinguose gaminiuose naudojamo poliuretano savybes. Priklausydama tarptautinei asociacijai FEICA, bendrovė Henkel palaiko OCF gaminių standartizuotų bandymų metodų taikymą, kad palyginti savybes būtų paprasčiau ir patogiau.

   

  Klientai yra didžiausia vertybė ne tik Henkel, bet ir kitiems FEICA darbo grupės nariams, kurie užima daugiau nei 90 % OCF gaminių rinkos Europoje. Todėl šie gamintojai įsipareigojo įdiegti ir naudoti standartizuotus bandymų metodus, leidžiančius įvertinti ir pranešti apie įvairias OCF gaminių savybes, pvz., bendrąją putų išeigą, nuobėgų susidarymą ar mechaninius parametrus.

   

  Dabar klientai gali palyginti gaminių techninius duomenis, kurie yra pateikiami objektyviai, paprastai ir suprantamai. Daugiau apie visoje pramonėje naudojamus standartinius bandymų metodus galite sužinoti FEICA svetainėje.

   

  FEICA yra tarptautinė asociacija, atstovaujanti Europos klijų ir hermetikų gamintojus, įskaitant vienkomponenčių putų gamintojus. Daugiau informacijos apie organizaciją: www.feica.eu.

 3. Pasaulio poliuretaninių putų gamybos lyderė*

  Nuo pirmųjų pramoninės vienkomponenčių poliuretaninių putų gamybos dienų „Henkel“ yra neatskiriama šios rinkos dalis.

   

  Nuo pačių pradžių iki šiandien mūsų tikslas yra kurti ir siūlyti sprendimus, atitinkančius aukščiausius mūsų klientų reikalavimus dėl kokybės, darbo atlikimo, paprasto naudojimo, novatoriškumo ir aplinkosaugos.

   

  Dar daugiau: mes užmezgame tiesioginius santykius ir glaudžius ryšius su klientais per mūsų stiprius prekių ženklus, kurie padeda mums nuolat tobulėti ir išpildyti visus savo duotus pažadus bet kurioje šalyje – JAV, Japonijoje, Australijoje ar Suomijoje.

   

  Toks atsidavimas ir klientų pasitikėjimas mūsų sprendimais leido mums tapti pirmaujančiu firminių vienkomponenčių poliuretaninių putų gamintoju visame pasaulyje.*

   

  *Henkel grupės bendrovė Makroflex – pasaulio firminių vienkomponenčių poliuretaninių putų gamybos lyderė.